Ostré vyvrcholení konfliktu! Fanoušci se činili, Gomez odcházel ze zápasu zničen, Sterling litoval

Jako první se odebral do šaten a jako první z útrob stadionu také odcházel. Slova anglického kouče jasně dokazují, jak byl po zápase 22letý anglický reprezentant zničený

Vše začalo pár dní zpátky těsně před reprezentačním srazem, kdy si během zápasu Liverpoolu proti Manchester City ostře vyměňovali názory Gomez se Sterlingem. O několik desítek hodin později však nezůstalo pouze u slov, oba reprezentanti mezi sebou vyvolali další konflikt během reprezentačního srazu v jídelně a Joe Gomez si z potyčky odnesl šrám na obličeji. Trenér anglického nároďáku, Gareth Southgate, následně rozhodl, že Sterling si proti Černé Hoře nezahraje.

Spor se následně promítl i v zápase s Černou Horou, kde fanoušci Gomeze vypískali

V 70. minutě zápasu, kdy byl stav již 6:0 ve prospěch Angličanů, přišlo střídání Mounta za Gomeze. Zatímco Mountovi fanoušci domácího celku zatleskali, u příchodu Gomeze na hřiště se z tribun ozýval pískot a bučení.
K situaci se prostřednictvím sociálních médií vyjádřil sám Sterling: “Chtěl bych fanouškům vzkázat, přestože jsem to již nechtěl rozebírat, ale situace z dnešního zápasu mě donutila se vyjádřit, že pro mě bylo dosti těžké sledovat, jak je můj spoluhráč vypískán hledištěm za něco, co je moje vina. Joe neudělal nic špatného. Joe je opravdový dříč.”49letý kouč Southgate po zápase pronesl, že nechápe negativní reakci domácích fanoušků při nástupu Gomeze na hřiště. “Gomez za vzniklou situace nemůže, není to jeho vina. Jsem z chování anglických fanoušků zklamán. Situaci s Gomezem proberu a ujistím se, že je v pohodě,” dodává. Anglie porazila Černou Horu 7:0 a na všechny góly se můžeš podívat zde.

 Video ze střídání najdeš níže.  

/**/