Ostrá slova po finále! Ronaldo to schytal od kanonýra Toniho, Sarri přiznal chybějící formu

Ronaldo včera mohl vyhrát již 32. trofej v kariéře. Juventus však prohrál proti Neapoli na penalty a portugalský útočník svou sbírku prozatím nerozšíří.

Koronavirová pauza byla na hráčích v utkání znát. Serie A se ještě nerozehrála a všichni tak měli za sebou pouze odvetný zápas v semifinále poháru. S formou měl problém i 35letý Portugalec, kterého zkritizoval bývalý italský útočník Luca Toni.

Bude ještě rychlejší! Puntičkář Ronaldo testuje speciální vylepšení pro svou výstroj

“Je to porážka, na které se podepsal i Cristiano Ronaldo. V tomto pomalém zápase vypadal jako průměrný hráč. Vždyť nebyl schopen ani obejít soupeře 1 na 1. Vypadá to, že má potíže s fyzičkou,” uvedl bývalý kanonýr italské reprezentace.

Ocenil naopak italskou legendu mezi tyčemi. “Nejlepším hráčem na hřišti byl Gigi Buffon (jeho parádní zákrok z posledních sekund najdeš níže ve článku). Líbil se mi také Douglas Costa. Jeho však Sarri nechal na hřišti jen 60 minut.”

O kondici hráčů se po zápase zmiňoval i trenér Staré dámy, Maurizio Sarri: “Cristiano je na tom s kondicí stejně jako Paulo Dybala nebo Douglas Costa. Postrádá fyzickou formu, aby mohl fungovat tak, jak ho známe.” 
“Moc jsem toho hráčům po zápase neřekl. Byl jsem naštvaný a zklamaný stejně jako zbytek kádru. Je to zklamání pro klub, pro hráče i pro fanoušky. Teď s tím ale nic nenaděláme, holt nám chybí forma,” okomentoval prohru 61letý kouč.

Buffon zachránil Juventus před prohrou v základní hrací době pohotovým zákrokem v 92. minutě. Sestřih celého zápasu pak najdete pod tímto videem.

/**/