Nové působiště Ibrahimoviče? Švéd uveřejnil dres se svou jmenovkou, fanoušci doufají ve vtip

Poslední týdny se nemluví o ničem jiném. Kam budou směřovat další kroky Zlatana Ibrahimoviče? Bude to AC Milán, Manchester United, Tottenham nebo snad nějaký jiný evropský velkoklub?

Ibrahimovič zpátky v Anglii? Mourinho se zastal útočníků Tottenhamu

A právě slovo “velkoklub” teď rezonuje mezi mezi fanoušky nejvíc. Podle Zlatanova Instagramu to totiž na žádný top celek nevypadá.

38letý kanonýr uveřejnil na sociálních sítích dres Hammarby IF (video níže), což je klub na 3. místě švédské ligy. Všichni počítali, že kdyby se Zlatan vracel do své rodné domoviny, bylo by to tam, kde začínal. Tedy do Malmöm kde mu navíc před časem postavili sochu.

Není tak divu, že se prakticky všichni fanoušci shodují na jednom. “Snad je to jen další vtip Zlatanův vtip, snad ho ještě uvidíme běhat v drese věhlasného klubu”. Určitě totiž máte v živé paměti jeho insta stories, kde se hlásil k návratu do Španělska. Přitom šlo ve skutečnosti jen o kampaň jedné sázkové kanceláře, se kterou Ibra spolupracuje.

Jediné, co by zatím mohlo nasvědčovat pravdivosti nečekaného přestupu, je fakt, že by měl mít podle zahraničních zdrojů majitel LA Galaxy část podílu také v Hammarby IF.


/**/