Noční fotbálek za 500 000! Tipér vymačkal ze stovky fantastickou výhru

Přes noc půl milionářem. Takto by se dal popsat husarský kousek tipéra, kterému v pondělí vyšla výživná akovka ze zámořského fotbalu.

Sleduj ŽIVĚ odvetu 3. předkola Ligy mistrů mezi
Spartou a Monacem
. Tipsport nabízí exkluzivně svým klientům stream ZDARMA

Noční americký speciál vyšel na jedničku. 9 zápasů z MLS, ekvádorské, nikaragujské, kolumbijské, uruguayské nebo brazilské ligy přinesly tipérovi krásných 500 000 Kč. Nutno podotknout, že celý tiket byl více než odvážný.

Kromě několika remíz nechybí také třeba čistá výhra s kurzem přes 3. Největší problém pak nastal u zápasu Jalapa-Ocotal, kdy tipér potřeboval remízu. Domácí prohrávali 0:1 až do 85. minuty, pak ale přišlo vyrovnání.

Nepříjemný průběh nastal také u střetnutí mezi Miami FC a Charlestonem. Domácí museli dotahovat dvougólovou ztrátu, od 70. minuty navíc hráli o deseti hráčích. I přes to dokázali v 78. minutě dokonat otočku na 3:2 a připsat tak další zelenou fajfku. Celý tiket najdeš zde.