Neymar pod palbou kritiky! Hvězdný Brazilec šokuje speciální 5denní párty pro 500 lidí

Ani pandemie koronaviru Neymarovi nezabránila k uspořádání obrovského večírku trvajícího několik dní. Na soukromou párty si hvězdný Brazilec má pozvat až 500 lidí.

28letý Brazilec odcestoval na svátky do své rodné země. Místo toho, aby dovolenou strávil v poklidu se svou rodinou, hvězdný fotbalista se rozhodl uspořádat obrovský večírek. A ne jen tak ledajaký. Na seznamu hostů by se mělo nacházet okolo 500 jmen a párty by měla trvat několik dní. Vše vypuklo 25. prosince a má se jet až do Nového roku.

Neymar vlastní v jedné z částí Ria de Janeira, Mangaratiby, v prostředí slavného Zeleného pobřeží, jedno ze svých sídel. Celá událost se však má odehrávat na jiném místě v hlavním městě, jelikož jeho rezidence za více než 6 milionů liber momentálně prochází rekonstrukcí.

Na svoji párty si brazilský fotbalista podle všeho pronajal luxusní vilu. Zprávy z Brazílie naznačují, že se jedná o jednu z jeho bývalých nemovitostí, ve které nechybí ani speciálně upravený podzemní sál, jenž je vybaven technologií pro potlačení zvuku.
Hvězdný Brazilec si vše promyslel. Hosté mají přísný zákaz si s sebou vzít mobilní telefony, aby se na sociální sítě nedostaly žádné záznamy z této události. Kdo se na seznamu hostů nachází známo není, ukázalo se však, že nechyběla ani jeho sestra Rafaella Santos nebo populární brazilská influencerka Camila Loure.

Neymar se k celé kauze nijak nevyjádřil. Není ani jasné, zdali se tím budou zabývat patřičné úřady. Pandemie Koronaviru připravila v Brazílii o život již více než 190 tisíc lidí, země pak hlásí dohromady přes 7 milionů případů nákazy, není proto divu, že Neymar je nyní pod palbou kritiky.

“Cena pro idiota týdne připadá zajisté Neymarovi a jeho 5denní párty,” komentuje na Twitteru Augusto de Arruda Botelho, právník v oblasti lidských práv. A přidávají se další.
/**/