Nevídaná záliba 100letého fanouška Messiho! Teď ho Argentinec dojal osobním vzkazem

Žijeme v době, kdy máme po pár kliknutích k dispozici všelijaké fotbalové statistiky. Během několika vteřin může kdokoliv z nás zjistit různé statistiky i další informace o jakémkoliv hráči či trenérovi. Na podobné internetové statistiky ovšem nerad spoléhá 100letý argentinský fanoušek. Ten si už přes 15 let pečlivě zaznamenává ručně do sešitu všechny vstřelené góly šestinásobného držitele Zlatého míče.

Don Hernan, argentinský fotbalový fanoušek, který letos slaví 100. narozeniny, se stal velmi populární na sociálních sítích. Zejména na Tiktoku, kde s ním jeho vnuk přidává videa, jak si vede ručně psanou statistiku Messiho branek.

➡️Herní série FIFA ZADARMO! EA Sports chystá přelomový krok pro budoucí tituly

Svého věrného fanouška nyní objevil i hvězdný Argentinec, který se mu po triumfu na Copa América rozhodl poslat osobní vzkaz (video níže).

“Ahoj Hernane, dozvěděl jsem se o tom, co děláš. Přijde mi bláznivé, že si tímto způsobem zaznamenáváš můj každičký gól. Tímto bych ti chtěl poslat velké objetí a poděkovat za tvoji snahu a práci. Měj se!”

Argetinského fanouška zpráva nechala velmi dojatého. Hernan na video zareagoval se slzami v očích: “Vždy jsem tě Leo podporoval a vždy budu. Budu tě následovat až do konce.”


/**/