Nejžhavější zájemce o Antonína Baráka! AC Milán si ale musí připravit pořádný balík

Byl to pro něj jeden z nejlepších zápasu kariéry. Antonín Barák sestřelil o víkendu Sassuolo třemi góly, navrch přidal jednu asistenci a zařídil výhru Verony 4:2 (video zde). Italský novinář z deníku Gazzetta Salvatore Malfitano teď navíc přišel s velmi zajímavou novinkou.

Antonín Barák prožívá opravdu skvělé období. V Hellasu Verona se stal klíčovým hráčem. S týmovými parťáky dýchají v tabulce na záda italské špičce. S 27 góly navíc patří společně se Simeonem a Caprarim mezi nejofenzivnější tria Evropy.

➡️VIDEO: Další bizár z Afrického poháru! Pobřeží slonoviny přišlo o výhru šílenou minelou

“Je neuvěřitelné, jak si sedli. To čekal jen málokdo,” okomentoval útočné trio Salvatore Malfitano, který byl přítomný u víkendové výhry Verony.
“Baráka jsem si oblíbil už v minulosti. Až teď ale našel místo, kde může vyčnívat. Sice měl u dvou branek štěstí, ale to je prostě někdy potřeba. Hrál skvěle,” nešetřil chválou třeba redaktor streamovací společnosti DAZN Luca Feole.

➡️VIDEO: Trapas v přímém přenosu! Takto komentátor potupil Man City, baví se celá Anglie

“Je to zlatý kluk, není pochyb, že by se prosadil v kterémkoliv klubu Serie A,” prohlásil po zápase trenér Verony Igor Tudor. Český reprezentant se po svém víkendovém vystoupením stal jedním z hlavních témat italských médií, která přibližují také jeho postupnou cestu do Hellasu.
“Antonín se teď dost řeší. Zaregistroval jsem zprávy ohledně Premier League nebo Bundesligy ještě před víkendem. Podle mých informací o něj ovšem jeví největší zájem AC Milán,” má jasno Malfitano. Podle novináře deníku Gazzetta se může Barákova přestupní cena vyšplhat až na 25 milionů eur.

/**/