Nejžhavější kandidát na podpis Hložka?! O český klenot projevil vážný zájem španělský gigant

Klenot českého fotbalu Adam Hložek bude v následujících týdnech čelit těžkému rozhodování. Je téměř jisté, že devatenáctiletý útočník odehrál ve středu svůj poslední zápas v dresu Sparty. Stále se však neví, kam povedou jeho další kroky. Už v minulosti kolem něj kroužily velkokluby z celé Evropy, nyní se však objevil nový vážný zájemce. Vydá se Hložek do španělské La Ligy?


Zájemců o nejtalentovanějšího hráče české ligy je široká řada. Svoji pozornost na devatenáctiletého Sparťana zaměřil Bayer Mnichov, Borussia Dortmund, West Ham a v neposlední řadě Neapol, jejíž vážný zájem potvrdil médiím minulý týden i Hložkův otec.

Nyní se však do boje o českého reprezentanta přihlásil i gigant ze Španělska.
 

Podle renomovaného novináře zaměřujícího se na přestupy fotbalistů Mattea Moretta se objevil značný zájem o českého hráče u Sevilly, která je připravena zainvestovat nemalé finanční prostředky. Mezi oběma stranami již došlo ke kontaktu, jednání o konkrétních podmínkách by mohla proběhnout v následujících týdnech.

Vedení andaluského velkoklubu se na Hložka dívá jako na prvotřídního talenta a je připraveno získat jeho podpis (Podrobnosti o ceně a dalších zájemcích níže).Tržní hodnota Adama Hložka se pohybuje okolo 20 milionů eur, nicméně můžeme očekávat, že jeho cenovka během léta ještě vzroste.

➡️Fantastická první branka Hložka v derby! Pusť mě do p*či, řval na spoluhráče

Moretto dodává, že v poslední době o nejlepšího střelce české ligy ze sezony 2020/21 projevil zájem také zaměstnavatel dalšího reprezentačního útočníka Patrika Schicka. Bayer Leverkusen i Sevilla mohou lákat českého útočníka mimo jiné i na účast v Lize mistrů.

To už se s největší pravděpodobností nebude dát říct o Arsenalu. Ano, také celek z Londýna bedlivě sparťanský talent sleduje.

/**/