Největší bomba zimního přestupáku! Roberto Carlos míří do Anglie, fanoušci šílí

Posily pro Barcelonu nebo přestup Vlahoviče do Juventusu? Ale kdeže. Největším trhákem je návrat hvězdného Brazilce na zelený pažit.

Roberto Carlos, obránce s dynamitem v noze si opět zahraje mistrovský zápas. Světový šampion z roku 2002 totiž míří na britské ostrovy. Nebude však působit u žádného z předních anglických klubů.

➡️VIDEO: Nejvíc nesportovní gesto historie? Tato fotbalistka cenu za fair play určitě nezíská

Bývalý hráč Realu Madrid míří za pouhých 5 liber do pralesního týmu Bull In The Barne sídlícího v Shrewsbury, kde odehraje jedno utkání. Ptáte se, jak je to možné? Je to jednoduché. Anglický celek totiž vyhrál na portálu Ebay charitativní aukci s názvem “Přestup snů”, do které se mohli zájemci za 5 liber zaregistrovat.

Senzační zpráva, která zvedla ze židle nejednoho fotbalového fanouška, vyvolala poprask zejména v 70tisícovém městě. “V pátek večer jsem vyrazil do města. Když jsem se druhý den probudil s mírnou kocovinou, měl jsem mobil zahlcen zprávami: S Robertem Carlosem je to pravda? V ten moment se mi nechtělo věřit, že je to skutečně pravda. Myslel jsem, že se mi to jen zdá,” popsal své dojmy sekretář a zároveň i útočník klubu Mattew Brown.

Na souhru s Carlosem se těší také levé křídlo týmu, George Robinson. “Roberto Carlos je nejlepší levý obránce všech dob. Je to hrdina. Minulý rok, když jsem šel v zápase kopat přímák, řekl jsem spoluhráčům, že to zahraju na Roberta Carlose. Jeho standardky jsou světoznámé. Nemůžu uvěřit tomu, že s ním budu hrát bok po boku.”“Trochu smutný je jen Liam Turrall. Nastupuje totiž právě na Carlosově pozici, takže bude muset jeden zápas vynechat. Je vynikající hráč, ale Roberto Carlos je jiný level,” dodal s úsměvem Brown.

Celá událost navíc bude natočena v rámci dokumentu, který bude sloužit na podporu charitativní organizace Football Beyond Borders pomáhající mladým lidem v nouzi. Utkání by se mělo odehrát během února 2022.

/**/