Nejnovější inovace ve FIFA 24! EA zdokonaluje kariéru hráče a trenéra, překvapilo obrovskou novinkou

29. září se příznivci herní série FIFA mohou těšit na dalšího nástupce, tentokrát pod novým názvem EA Sports FC 24. Jako každý rok, i tentokrát je nejnovější díl herní fotbalové série v očekávání fanoušků. Společnost EA jim nyní postupně odhaluje nové funkce. V poslední červencový den se pak podělila o novinky pro režim kariéry hráče a trenéra. Na co se můžeme těšit? (trailer najdeš níže)

EA odmítla podepsat novou smlouvu s mezinárodní fotbalovou asociací FIFA, která po společnosti údajně požadovala za licenci miliardu dolarů za čtyři roky, a název nejpopulárnějšího fotbalového simulátoru změnila na “EA Sports FC“.

Účastni se na Betanu zcela ZDARMA každý víkend tipovačky o 200 000 ! Registruj se nyní s bonusem 3000 + 850 Kč hned po registraci. 

Nástupce FIFA 23, jehož přední obal bude zdobit Erling Haaland, vyjde 29. září pro PC, PlayStation 4 a 5, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch. K dispozici je opět i Deluxe edice, která předplatitelům zpřístupní hru tentokrát rovnou o 7 dní předem.

Mezi zásadní inovace letošního ročníku pro režim kariéry manažera spadá odpovědnost za celý trenérský tým pod vámi. Budete moci vybírat a zaměstnávat trenéry různých kvalit a odborných zaměření, na základě nichž budou vylepšovány schopnosti hráčů. Váš kádr pak budete moci na zápasy připravovat prostřednictvím až 5 tréninkových plánů s různými zaměřeními. Jednotlivým hráčům pak také půjdou nastavovat individuální tréninkové plány. (oficiální trailer níže)
Novinky byly představeny také pro režim kariéry hráče. Ve hře se objeví agenti, kteří vám budou vytyčovat určité krátkodobé i dlouhodobé cíle, které budou klíčové pro váš posun do vysněného klubu. Systém zadávání úkolů, jako např. počet střel nebo vyhraných vzdušných soubojů, vás přiměje zaměřit se na specifické aspekty, jenž přispějí ke kontrole nad kariérní cestou a pomohou vám v cestě k úspěšnému angažmá v elitním klubu vaší představy.

Pokud budete mít za sebou úspěšnou sezonu, můžete pak nově dokonce vyhrát Zlatý míč, a celou událost přitom sledovat. Galavečer předávání cen pro nejlepšího hráče sezony ovšem bude dostupný pouze na PC, PS 5 a Xboxu Series X/S.
Sleduj na Betanu ZDARMA přímé přenosy předkol evropských pohárů a dalších soutěží! Kompletní program ZDE.

/**/