Nechutný zářez Patáka začíná mít dohru. Takto předseda FAČR Fousek odsoudil jeho skandální verdikt

Nechvalně známý český sudí Michal Paták má na svědomí další neuvěřitelný zářez. K incidentu došlo v polovině utkání 3. kola ČFL skupiny A mezi Admirou Praha a b-týmem Dynama Českých Budějovic, kdy “Řezník z Horní Břízy” odpískal naprosto vymyšlenou penaltu.

Za stavu 1:0 pro domácí běželo nastavení prvního poločasu, které bylo dávno za hranicí původně nastaveného času. Po naprosto čistém zákroku jednoho z hostujících obránců přišel hvizd hlavního arbitra, který k nepochopení všech přítomných ovšem neoznamoval ukončení poločasu, nýbrž nařízení pokutového kopu.
Jeho verdiktu nevěřil ani sám údajně faulovaný, který se ještě u Patáka pokusil svého soupeře očistit. (vyjádření Fouska najdeš níže)

Video od nedělního večera hojně koluj sociálními sítěmi, až se dostalo také k předsedovi FAČR, Petrovi Fouskovi, který jej následně sám okomentoval: „V souvislosti s tímto konkrétním videem a zápasem mě z fotbalového prostředí oprávněně kontaktovala spousta lidí. To, co jsem viděl, je naprosto nepřijatelné,“ vyjádřil se k verdiktu, ze kterého nakonec vyústil vítězný gól zápasu. (pokračování níže)

➡️Messi ukázal charakter! Nečekaným gestem dojal předchozího kapitána Miami

„Z úsilí o důvěryhodnost fotbalu, o kterou dva roky bojujeme, v žádném případě neslevíme. Třetí liga (ČFL) spadá do kompetence Řídící komise pro Čechy a její komise rozhodčích, ale jednoznačně očekávám, že tyto komise vyvodí v tomto případě nekompromisní závěry,“ vyzval po zhlédnutí záběru.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA a každý den bezplatné zatočení kolem štěstí o další spiny

/**/