Měl být Messi vyloučen? Rozhodčí v Americe mu nadržují, bouří se fanoušci po tomto zákroku

Lionel Messi opět režíroval vítězství Interu Miami (oba jeho góly i avengerskou oslavu najdeš zde) a posunul svůj tým do osmifinále Ligového poháru. Podle mnoha fanoušků však neměl v čase svého druhého gólu na hřišti dávno co dělat.

Fotbalisté Interu Miami přehráli na domácí půdě ve floridském derby Orlando City 3:1 a zajistili si účast v dalším kole play-off Ligového poháru, kde poměří své síly s Dallasem. Lví podíl na vítězství měl i tentokrát argentinský útočník, jenž se postaral o 2 góly.

Účastni se na Betanu zcela ZDARMA každý víkend tipovačky o 200 000 ! Registruj se nyní s bonusem 3000 + 850 Kč hned po registraci. 

Jenomže argentinský útočník podle mnoha ohlasů neměl zápas v prvé řadě vůbec dohrát. Velká spousta fanoušků si po konci utkání začala stěžovat a poukazovat na Messiho protekcionismus, kdy rozhodčí v Americe mají údajně slavnému hráči připískávat.

➡️Brutální zranění dohnalo Marcela k slzám! Brazilec při souboji hrůzostrašně prošlápl soupeři holeň

Messi uviděl ve 21. minutě svoji první žlutou kartu v americkém angažmá. Ve druhé půli však přišel další incident, za který si dle mnoha fanoušků kapitán domácích zasloužil další karetní trest a s ním vyloučení ze hřiště. (Video druhé situace najdeš níže)Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí


Leo Messi s jednou žlutou na svém kontě v souboji tělo na tělo nevybíravě seslal svého protihráče k zemi. Rozhodčí měl na celý incident dokonalý výhled, k odpískání faulu se však neodhodlal. Místo toho navíc posléze odpískal faul na Argentince, který se se zdviženou rukou dožadoval udělení karetního trestu pro svého protivníka.

„Kdokoliv jiný by už šel do sprch, ale protože to byl Messi, nic se nepísklo,“ ozývá se jednohlasně pod kolujícím videem. Jasno má také trenér Orlando City Óscar Pareja: „Byl to cirkus. Je mi jedno, že je to Messi, měl dostat druhou žlutou,“ prohlásil po zápase.
/**/