Nečekaný zvrat! Manchester United vytlačil Manchester City v boji o Cristiana Ronalda

Netrvaloto ani hodinu, co média oznámila definitivní odchod Cristiana Ronalda z Juventusu, a už fotbalovým světem otřásá další senzační zpráva. Manchester United převzal místo hlavního zájemce na úkor městského rivala ze City.

Páteční den je ve znamení jedné senzace za druhou. Nejprve se Cristiano Ronaldo rozloučil s kabinou Juventusu a oznámil jim, že odchází, pak do médií promluvil také Massimiliano Allegri, který všechny zvěsti potvrdil.

O pár desítek minut už kolují nové skutečnosti. Na startovní listině o hvězdu světového fotbalu přibyl nový závodník, Manchester United. Nedlouho poté přišla reakce také od doposud největšího zájemce.

Rudí ďáblové jsou nově v kontaktu s Ronaldovým agentem Jorge Mendesem. “Ronaldův agent jedná s Manchesterem City několik dnů. Mají spolu ústní dohodu. Zatím z toho stále není oficiální nabídka pro Juventus. Od čtvrtka je Jorge Mendes v kontaktu také s Manchesterem United,” napsal Frabrizio Romano. “Je to tak. Manchester United vážně jedná o návratu Cristiana Ronalda.” V té době ještě netušil, že za pár okamžiků bude vše úplně jinak.
Zájem United totiž donutil Manchester City ukončit všechna jednání s Juventusem i hráčem. “Cristiano Ronaldo do Manchesteru City nepůjde. Vedení klubu se rozhodlo vycouvat z jednání. Manchester United připravuje svůj oficiální návrh smlouvy pro Cristiana Ronalda! Jorge Mendes jej brzy obdrží. Paul Pogba v současné době není zapojen do žádných diskuzí. Man City jsou mimo závod.”

“Ronaldo sdělil Mendesovi, že je připraven na návrat do United. Dohoda by měla být poslána v nejbližších hodinách. Hovoří se o smlouvě do roku 2023, “potvrdil zvrat událostí Romano.

Ronaldo by měl aktuálně mířit ve svém soukromém letounu na Britské ostrovy, kde by měla jednání pokračovat. Juventus očekává, že za svého klíčového hráče vyinkasuje okolo 28 milionů eur.
/**/