Nečekané rozuzlení s taxikářem! Teď už je nálezce peněženky Neuera spokojen

Nejlepší fotbalová sázkovka dorazila do Česka! Vstupní bonus
3300 Kč, speciální mise, bet builder a další. INFO ZDE

Příběh s nespokojeným taxikářem, který před dvěma týdny ujel 120 km s cílem vrátit Manuelovi Neuerovi jeho zapomenutou peněženku (celý příběh ZDE), má pokračování. Podepsaný dres německého gólmana nyní změnil majitele, který jej plánuje využít na dobrou věc.

Když taxikář Hazir S. odhodlaně urazil 120 km, aby vyhledal Manuela Neuera, netušil, že se mu brankář německého nároďáku odvděčí “pouze” podepsaným dresem.„Po 10 dnech mi od něj dorazil balík. Byl v něm pouze podepsaný dres, nezanechal mi ani děkovný vzkaz. Mám doma čtyři děti. Udělal si ze mě srandu. S dresem nezmůžu nic. Je to naprosté zklamání, náklady na jeho vypátrání mě vyšly na 400 eur,“ konstatoval Hazir německým médiím.

➡️VIDEO: Haalandova premiéra v Man City! Takto mu stačilo 12 minut na gól proti Bayernu Mnichov

Gólman Bayernu sice na celou situaci nereagoval, našel se však někdo jiný, kdo nakonec zklamaného nálezce uspokojil. O dres se přihlásila legenda německého fotbalu Lothar Matthaus, která od taxikáře dres odkoupila. 61letý bývalý obránce mu za podepsaný úbor zanechal štědrých 1000 eur (pokračování níže).

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

„Z vlastní zkušenosti vím, jaké to je ztratit peněženku s doklady. Nejhorší je ta následná obchůzka úřadů. Musíte zablokovat všechny karty, poté si zažádat o nové doklady. Velmi si cením, že si dal Hazir tu námahu, aby ušetřil Neuerovi tyto starosti,“ odůvodnil Matthaus svůj krok.

Německý mistr světa z roku 1990 si však dres do vitríny nevystaví. Zbrusu nový podepsaný dres gólmana Bayernu se chystá umístit do aukce a výdělek věnovat charitativní organizaci “A heart for children“. Do aukce navíc hodlá přidat ještě jeden s vlastním autogramem.
Příběh tak nakonec skončil se šťastným rozuzlením. Hazir médiím prozradil, že peníze využije na opravu svého stávajícího vozidla. A děti vezme na zmrzlinu.

/**/