Navztekaný Ronaldo terčem kritiky! Po neuznaném gólu mu ujely nervy, kameramana polil a vyhnal pryč

Ronaldův Al-Nassr hned následující den po ukončení předsezonní přípravy v Japonsku započal svou účast v arabském poháru mistrů. Druhý nejlepší celek uplynulého ročníku však na úvod ztratil body s Al-Shababem, což nesl těžko především portugalský útočník, na kterém byla frustrace patrná.

Benzema nastoupil s Al-Ittihadem do úvodního utkání arabského poháru mistrů ve čtvrtek v noci (jeho nádhernou bombu, která rozhodla zápas, najdeš zde), Ronaldo započal svoji účast v tomto turnaji o den později proti Al-Shabab.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Zápas nakonec skončil bezgólovou remízou. Jediný, komu se podařilo rozvlnit soupeřovu síť, byl Cristiano Ronaldo, jeho krásná trefa však nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení. (video níže)

➡️Velký návrat Krmenčíka do Viktorky? V plzeňské kabině proběhlo hlasování

Hvězdný Portugalec nastoupil na plac až v 62. minutě. O necelých 10 minut později vstřelil úvodní branku, když z otočky parádně vystřelil z voleje. Gólová radost mu ale vydržela jenom chviličku. V zápase se nakonec nedokázal prosadit ani nikdo jiný, a saúdskoarabské celky se tak rozešly se ziskem jednoho bodu.Remízu nesl 38letý Portugalec horko těžko, po konci utkání na něm šla vidět frustrace. Tu na vlastní kůži pocítil také nejbližší kameraman, kterého Ronaldo schladil vodou, načež jej vyhnal pryč z jeho blízkosti.

Sleduj na Betanu ZDARMA přímé přenosy předkol evropských pohárů a dalších soutěží! Kompletní program ZDE.

/**/