Návrat legendy! Fanoušci v pozoru, Arséne změnil názor, prozradil Arteta

Zdálo se, že kapitola Arséna Wengera v Arsenalu je uzavřena. Teď to však vypadá, že se legendární trenér přeci jen vrátí tam, kde to má nejraději.

Nečekaná o to radostnější zpráva zasáhla fanoušky Arsenalu. Mikel Arteta prozradil, že si na premiéře filmu “Arséne Wenger: Neporazitelný” měl hodně co říct právě s hlavním protagonistou. Z jeho slov se dá vyčíst mnohé.

Kdo získá Zlatý míč?
Lewandowski nebo Messi?
Kurzová nabídka ZDE

“Potkali jsme se s Arsénem na premiéře filmu. Bylo neskutečně příjemné popovídat si s ním. Doufám, že jsme blíž k jeho návratu,” neskrýval trenér Arsenalu nadšení.

➡️VIDEO: Haaland je zpět! Akrobatický gól jako Zlatan, pak to schytal od fanynky Wolfsburgu

“Myslím, že by měl v Arsenalu skvělé podmínky a prostředí kolem sebe. Všichni v klubu ho nesmírně respektují. Za to, co pro klub udělal, ho tady všichni milují.”

Na otázku, zdali vedení Arsenalu připravuje pro Wengera nějakou pozici, odpověděl neurčitě a v náznaku.
“Nemůžu vám teď říct víc, ale co vám můžu říct, je fakt, že změnil svůj postoj, a že bych ho měl rád na blízku. Byla by to obrovská pomoct pro mě i pro klub. Některé věci si vyžadují určitý čas. On sám si ho určí. Můžu však říct za sebe i všechny v klubu, že bychom byli moc rádi, kdybychom ho měli u sebe,” nastínil Arteta blížící se návrat 72letého stratéga.

➡️Ronaldinho znovu v maléru! Slavnému Brazilci hrozí další pobyt ve vězení

Zdá se tedy, že už se Wenger obnovenému působení v Arsenalu nebrání. Jaká by byla jeho případná funkce, můžeme zatím jen spekulovat.

/**/