Naštvaný Iker Casillas! Takto zkritizoval Messiho 7. Zlatý míč

Bývalý brankář Realu Madrid zahrnul udílení cen Ballon d’Or kritikou. Triumf Lionela Messiho ho rozlítil natolik, že se rozhodl vyslat do světa svůj názor prostřednictvím sociálních sítí.

➡️Ronaldo ostře komentuje neúčast na Zlatém míči! Kvůli rivalitě s Messim sepsul šéfredaktora France Football

I přes to, že byl Messi po triumfu na Copa America a po několika individuálních prvenstvích mírným favoritem, nikdo by se nedivil, kdyby se letošní Zlatý míč vyhříval v náručí Roberta Lewandowského. Ten se jeví už druhým rokem ve famózní formě.

Loni mu sebrala trofej pandemie, letos mu zase scházel větší úspěch s Bayernem, popřípadě s polskou reprezentací. Nešťastná z výsledků ankety nebyla jen značná část fotbalových fanoušků, své si řekl také Iker Casillas.

➡️Smyčka se utahuje! Podle nejnovějších informací Juventusu vážně hrozí 2. liga a další sankce

“Každým rokem je těžší a těžší věřit v tato fotbalová ocenění. Messi je pro mě jedním z nejlepších hráčů v celé historii fotbalu, ale musíme umět poznat, kdo v sezóně vyčnívá. Vždyť to přece sakra není tak těžké, ale soudě podle ostatních, asi jo,” vyjádřil Iker své znepokojení.  Ceny se udělují na základě hlasování 180 novinářů, kteří svými hlasy seřadí 30 fotbalistů./**/