Náplast za mistrovství světa! Haaland dostal životní nabídku od klubu ze sedmé ligy

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Erling Haaland má za sebou skvělý úvod v nové sezóně. Premier League si svými výkony doslova podmanil. S obrovským náskokem vévodí také tabulce střelců. Teď však jednu z největších hvězd světového fotbalu čeká kvůli šampionátu v Kataru herní pauza. I proto mu na stole přistála bizarní nabídka.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

22letá norská mašina má za sebou parádní vstup do nové soutěže. V anglické Premier League dominuje, prosazuje se tradičně také v Lize mistrů. Před pár týdny navíc překonal v žebříčku nejhodnotnějších hráčů planety Kyliana Mbappého (celý žebříček zde). Vrchol fotbalového roku však bude sledovat jen z televize.

BLACK FRIDAY

⚠️⚠️⚠️Vyhraj novou fotbalovou deskovku! Rozdáváme hned několik her, takto se můžeš ZDARMA zúčastnit⚠️⚠️⚠️

Mistrovství světa v Kataru bude probíhat bez účasti norské reprezentace. Haaland má tak před sebou několik týdnu bez jediného ostrého zápasu. I když… nikdy neříkej nikdy. V pondělním odpoledni totiž hráči přistála na stole nabídka, která se neodmítá.
“Fotbalový klub Ashton United potvrzuje, že předložil Erlingu Haalandovi z Manchesteru City 28denní hostování. Vzhledem k tomu, že současní šampioni Premier League nebudou kvůli mistrovství světa 2022 v akci až do konce prosince, oslovili jsme naše sousedy z Ethiadu. Je to řešení, jak udržet Haalandovu zápasovou kondici,” zní oficiální prohlášení týmu ze 7. anglické ligy.

“Prostě to dává smysl. City nehrají a my jim chceme pomoct tím, že udržíme Erlinga v kondici. Dává to větší smysl, než kdyby hrál šest týdnů golf. Myslíme si, že se by se pro nás skvěle hodil a opravdu dobře zapadl do dynamiky našeho týmu. Pomohli bychom jemu a on zase nám. Bylo by to prospěšné pro všechny strany,” nechal se slyšet trenér Michael Clegg. Vedení Ashtonu zatím vyčkává. Manchester City s odpovědí na velkorysou nabídku až překvapivě dlouho otálí./**/