Napětí stoupá! Šejkové chtějí zasáhnout Barcelonu pomocí odkoupení rivala

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Vztahy mezi PSG a Barcelonou se nelepší, spíše naopak. Po několika ostrých výrocích prezidenta klubu Nassera Al-Khelaifiho se objevily další zajímavé informace, které vše ještě více vyostřují.

➡️VIDEO: Messi opět řádil! 2 krásné trefy a přepsání historie je na dosah

“Je to fér? Ne, není to fér! Je to legální? Tím si nejsem jist,” takto okomentoval před pár dny prezident PSG finanční situaci Barcelony, která se dokázala i přes velké problémy flexibilně pohybovat na letním přestupovém trhu a díky ekonomickým pákám přivedla hned několik zajímavých posil.
Mnohým z nás po výstupu prezidenta PSG problesklo hlavou klasické “zloděj křičí, chyťte zloděje”, to ovšem není tématem tohoto článku. Nejenže Al-Khelaifiho výroky umocnili už tak napjaté vztahy mezi oběma kluby, před pár hodinami se navíc objevily zprávy hovořící o pozoruhodném zájmu šejků, kteří jsou evidentně schopni zajít opravdu daleko.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí


Podle španělského sport.es měl totiž majitel PSG Tamin bin Hamad Al Thani nařídit Al-Khelaifimu, aby začal jednat o koupi městského rivala Barcelony, tedy o koupi Espanyolu Barcelona.

Některé hlasy naznačují, že by tento nápad mohl pocházet přímo z Al-Khelaifiho hlavy. Cíl je každopádně jasný. Zasáhnout Barcelonu na domácí půdě a vytvořit z Espanyolu nejlepší klub Katalánska, který by měl být navíc schopen konkurovat také předním týmům Evropy. Jednání mezi zúčastněnými stranami by mohla být zahájena v následujících měsících./**/