Na výzvědách ve West Hamu! Klub je ze Součka nadšen

Jeho kariéra nabrala strmý vzestup. Z neznámého hráče, přes kapitána Slavie a novou posilu West Hamu, až po nejlepšího českého fotbalistu roku 2019.

Tomáš Souček zažívá ve svých 25 letech nejlepší momenty své kariéry. Za londýnský celek odehrál vinou zranění sice jen 4 zápasy, ale i přes to udělal na fanoušky i klub velmi dobrý dojem, míní bývalý gólman West Hamu Luděk Mikloško, který stihl navštívit hlavní město Angle ještě před vypuknutí koronavirové nákazy.

Největší obrat v dějinách Ligy mistrů má na starosti anglický gigant

“Během pobytu v Londýně jsem se stihl podívat i do tréninkového centra West Hamu. S Tomášem jsem si zhruba hodinku popovídal u kávy.”

“Věřím, že mu tato nucené pauza pomůže k plnému uzdravení, a že se ještě pořádně rozjede. Tomáš přišel ze Slavie ve skvělé kondici, což je pro anglický fotbal nesmírně důležité. Do Premier League se navíc hodí i postavou. Může se stát oporou týmu,” je přesvědčen legendární brankář Kladivářů, za které odchytal přes 300 zápasů.

“Bavil jsem se také s trenérem Moyesem. Tomáš na všechny udělal strašně dobrý dojem. Jsou z něj opravdu nadšení. Trochu nešťastné bylo pro něj to zranění. Jinak mu ale všichni předpovídají dobrou budoucnost.”

Informace ohledně aktuální Součkovy situace, jak prožívá v Londýně nucené volno a jak to vypadá s jeho zraněním, najdeš na další straně článku>>>

Takto vypadal první Součkův den ve West Hamu:
1 2Next page
/**/