Mourinho vybral jedenáctku z nejlepších hráčů, které vedl! Skoro nikoho z Realu Madrid přitom nezmínil

Frank Lampard

Frank patřil mezi základní pilíře mnoha úspěchů a stal se nepostradatelnou součástí týmu. Řeč je o Franku Lampardovi, který se řadí mezi nejlepší záložníky světa a pod vedením Mourinha vyhrál jednu trofej za druhou.

Lampard za svoji kariéru zvítězil v mnohém. Třikrát ovládl Premier League, radoval se ze čtyř triumfů v FA Cupu a třech prvenství v EFL Cupu. Dvakrát slavil zisk trofeje v Lize mistrů a jednou také v Evropské lize. Jeho trofejní síň pak doplňují 2 poháry za vítězství v Community Shieldu. Většinu z výše zmíněných pohárů vybojoval Lampard právě pod vedením portugalského trenéra.

Do historie klubu se definitivně zapsal v roce 2008, kdy dokázal vsítit svůj stý gól v dresu Blues. Kromě toho po zápase všem ukázal své tričko s nápisem ‘100 no out, they are all for you, thanks,’ čímž si nepochybně získal všechny fanoušky.

“Jsem ovlivně všemi manažery, pod kterými jsem kdy hrál. Ale je pravdou, že Jose Mourinho mě pravděpodobně ovlivnil a nadále ovlivňuje více než kdokoliv jiný… Byl to právě on, pod kým jsem hrál na vrcholu své kariéry. Dosáhli jsme na největší úspěchy. Dodávalo mi to hodně sebedůvěry,” prohlásil Lampard v jednom rozhovoru na adresu portugalského kouče.
Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Next page
/**/