Mourinho vybral jedenáctku z nejlepších hráčů, které vedl! Skoro nikoho z Realu Madrid přitom nezmínil

3. John Terry

Spoluhráče Petra Čecha netřeba snad ani představovat. John Terry se řadí mezi legendy fotbalu a londýnské Chelsea, kde mnoho let nosil kapitánskou pásku.

Během svého působení v Blues získal Terry na mnoho týmových i individuálních úspěchů. V sezóně 2004/05 kromě titulu pro vítěze Premier League dosáhl tento obránce na ocenění za nejlepšího hráče ligy. O dvě sezóny později byl Terry zvolen nejlepším obráncem Evropy a v roce 2009 ho dokonce vyhlásili nejlepším obráncem Ligy mistrů.

Podle Terryho Mourinho předpovídal budoucnost. “Když nám něco řekl, třeba že vyhrajeme 4:0, 5:0, vždy se tak stalo. Zdálo se, že se stane vše, co nám poví. Když řekl, že v šatně potřebujeme více šampionů, abychom se zlepšili, věřil jsem mu… v mé kariéře byl zdaleka nejlepším manažerem.”

Příběh za Ribéryho jizvou. Chybělo málo a nikdy bychom ho fotbal hrát neviděli!

S Chelsea se Terry radoval z triumfu v Lize mistrů (2011/12), jednou slavil zisk trofeje pro vítěze Evropské ligy (2012/13). Hned pětkrát dokázal vybojovat prvenství v Premier League a stejný počet pohárů získal za vítězství v FA Cupu. Třikrát se spolu s Mourinhem radoval z ovládnutí EFC Cupu (k vítězství tehdy notnou měrou přispěl i Petr Čech).
Previous page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Next page
/**/