Mourinho králem Instagramu! Takto po remíze s LASKem vytrollil své hráče

Není to tak dávno, co si José Mourinho rýpnul do svých hráčů, kteří slavili vítězství “datlováním” do mobilů a ukládáním fotek na sociální sítě. Teď se sám kouč Tottenhamu stává rychle ikonou Instagramu.

Nejsou to ani dva měsíce, co si José Mourinho rýpnul do svých hráčů po výhře 1:0 nad Burnley. “Po skvělé výhře v opravdu těžkém zápase… Odraz doby,” napsal tehdy na svém Instagramu k fotce, kde hráči místo slavení a komunikace mezi sebou “datlují” do mobilních zařízení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jose Mourinho (@josemourinho)


Teď po čtvrtečním nevýrazném výkonu a remíze v zápase Evropské ligy s LASKem 3:3, se portugalský kouč opět připomněl na svém profilu. Tentokrát svůj důvtip povýšil ještě o level výš.

Kvůli nespokojenosti s předvedenou hrou spojené s přípravami na nedělní derby proti Arsenalu, přidal i on po vzoru svých svěřenců po zápase fotku s mobilem v ruce. Tu ovšem okořenil vzkazem, který prostě nechceš číst po venkovním zápase. “Zítra trénink, ale už ve 12:00.”

Zdá se, že José našel nový způsob, jak uplatnit své “humorné já”. Jeho popularita na jedné z největších sociálních sítí světa raketově roste.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jose Mourinho (@josemourinho)

/**/