Mladé útočné duo pospolu? Z Haalanda s Mbappém budou za nedlouho dost možná spoluhráči

Nejen Kylian Mbappé, ale i Erling Haaland . Takové by mohly být jména budoucích posil Bílého baletu. Real plánuje skoupit devatenáctiletého Nora a o dva roky staršího Francouze ještě letos.

Zinédine Zidane je nucen hledat do budoucna náhradu za 33letého Karima Benzemu. Španělský celek sice minulé léto utratil 60 milionů, aby přivedl Joviće z Frankfurtu. Ten ale svými výkony klub nepřesvědčil.

19letý Nor zažil v uplynulých měsících neuvěřitelný vzestup. Po přesunu do německé Bundesligy mile překvapil všechny příznivce Dortmundu. Během 11 zápasů si na konto připsal 12 branek. To samozřejmě neuniklo pozornosti agentům Realu Madridu, kteří talentovaného bedlivě sledují už od jeho jízdy v Salzburgu. I když do Borussie Haaland přestoupil teprve před pár měsíci, vedení Bílého baletu zastává názoru, že je jeho odkup možný a jsou za něj připraveni nabídnout 75 milionů eur, což odpovídá výkupní klauzuli, kterou má Haaland ve smlouvě.

Zvláštní Ronaldovo přání! Rooney prozradil, proč musel vozit svého parťáka do McDonaldu

Vše záleží především na tom, jak to bude cítit samotný hráč. Přece jen má celou kariéru ještě před sebou a v Dortmundu se z něj stává člen základní sestavy.

Urychlit přestup by mohl i fakt, že prezident Realu Madrid, Florentino Pérez, má velmi dobrý až přátelský vztah s Hansem-Joachimem Watzkem, generálním ředitelem Dortmundu.
Pokračuj v čtení na další straně –>
1 2Next page
/**/