Messimánie pokračuje! Argentinec sestřelil soupeře v derby 2 góly, pobláznil další oslavou jako Avenger

Bitvu dvou floridských celků ovládl Inter Miami. Lionel Messi dovedl svůj tým dvěma góly k další výhře v Ligovém poháru a postoupil do osmifinále.

Lionel messi má za sebou další vydařený zápas v novém angažmá. Ve středu v noci nastoupil hvězdný útočník do floridského derby proti Orlandu City v rámci šestnáctifinále Ligového poháru.

Účastni se na Betanu zcela ZDARMA každý víkend tipovačky o 200 000 ! Registruj se nyní s bonusem 3000 + 850 Kč hned po registraci. 


Argentinský kapitán ani tentokrát nevyšel gólově naprázdno, když si své statistiky v Interu vylepšil o další dvě trefy. Sedminásobný držitel Zlatého míče tak již v Miami nasbíral celkem 5 gólů a 1 asistenci ve 3 zápasech. Jeho tým se v osmifinále poháru utká 7. srpna s Dallasem.

Proti Orlando City se Messi zapsal mezi střelce už v 7. minutě poté, co jej našel v pokutovém území luxusním centrem Robert Taylor.V 17. minutě přišlo vyrovnání, když se na druhé straně prosadil Cesar Araujo. Domácí se dostali zpátky do vedení po změně stran. V 51. minutě rozhodčí přisoudil Interu spornou penaltu, jenž Josef Martinez proměnil. Messiho druhou trefu i novou oslavu najdeš na další straně ->

1 2Next page
/**/