Messiho výstavní úder z přímáku i potupa hvězdy Chelsea! Takto vykoupal 133milionovou posilu Blues

Úřadující mistři světa úspěšně zvládli první duel kvalifikace na Mistrovství světa. Argentinu dotáhl k vítězství v Buenos Aires Lionel Messi výstavní střelou z přímáku. (video níže)

Zatímco v Evropě probíhá kvalifikace na mistrovství Evropy, na jihoamerickém kontinentu v rámci aktuální reprezentační pauzy vypukla kvalifikace na mistrovství světa 2026. Svůj úvodní odehrála ve čtvrtek v noci také Argentina, která porazila ekvádorský výběr nejtěsnějším rozdílem.

Betano Master o 200 000 Kč každý víkend ZDARMA – Objev vše, co Betano nabízí

Do zápasu kromě nové koupě Sparty Angela Preciada zasáhla také letní posila Chelsea Moises Caicedo. Ekvádorský záložník, jenž přestupem z Brightonu za 133 milionů eur přepsal rekord Premier League, však nezažil povedený zápas. Dle hodnocení patřil mezi vůbec nejhorší hráče na place. Během duelu si s ním pohrával především Messi. (Messiho přímák najdeš níže)

Dlouho to vypadalo, že utkání dospěje k bezbrankové remíze. Vše nicméně změnila 78. minuta, v níž Argentina zahrávala volný přímý kop. Míč si postavil argentinský kapitán Leo Messi, který prokázal svoji formu v této disciplíně a parádním gólem zápasu rozhodl o těsném vítězství svého týmu.

/**/