Messiho velkolepý návrat do Barcelony? Katalánci ohlásili zásadní krok a živí naděje fanoušků

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Začne se Messiho historie přepisovat od příští sezony znovu v Barceloně? Argentinský mistr světa je podle posledních zpráv v kontaktu se zástupci svého bývalého klubu, zatímco spekulací o jeho odchodu z Paris Saint-Germain přibývá.

Návrat argentinského útočníka do jeho domova na Camp Nou vypadá každým týdnem nadějněji. Zatímco situace Messiho v Paris Saint-Germain se nejeví příliš šťastně, kdy značná část fanoušků po vyřazení francouzského mistra z Ligy mistrů volá po jeho odchodu, na druhé straně vedení Barcelony zahájilo s Messiho táborem první dialogy o jeho návratu.
Přestože se v prosinci mluvilo o ústní dohodě 35letého Argentince s vedením PSG, čerstvý mistr světa má k prodloužení smlouvy stále daleko. Nabídka francouzského giganta však leží na stole.

Katalánský velkoklub tak stále může doufat v to, že se jeho legenda vrátí ještě před koncem kariéry. Vedení klubu navíc v pátek poprvé oficiálně oznámilo kontaktování Messiho zástupců a jednání o jeho potenciálním příchodu zpátky.

„Jsme v kontaktu s týmem Lionela Messiho. Leo si je vědom toho, jak moc jej obdivujeme a já bych ho velmi rád viděl zpátky. Messi miluje Barcu i město, takže nyní pracujeme na tom, aby se jeho historie opět mohla psát zde,” informoval veřejnost viceprezident Barcelony Rafa Yuste. (výrok Xaviho níže).
Dalším zádrhelem pro Barcelonu nicméně zůstává způsob, jak by si mohla Messiho příchod z ekonomického hlediska dovolit.

„Záležet bude na mnoha věcech. Jsme vydáni na milost a nemilost finančnímu fair play. Byl bych moc rád, kdyby se Leo vrátil do Barcy. Je to téma, na kterém pracujeme, ale nezávisí to jen na mě. Také záleží, jestli je Messi šťastný a zdali by se chtěl vrátit. Myslím, že ještě není vhodná chvíle o tom mluvit,“ nechal se slyšet během tiskové konference Xavi, jehož prodloužení smlouvy s klubem je podle posledních zpráv na spadnutí.

Je zde něco, co chce Messi a něco, co chce zase klub. Mezi oběma stranami probíhá jednání. Jak se rozhodne Messi nebo klub, do toho já mluvit nemůžu. Je to důvěrné,” vyjádřil se k tématu také aktuální lodivod PSG Galtier.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

/**/