Messiho první zásah v MLS! Takto ho akrobaticky našel Alba, Argentinec ohromil svojí nereálnou vizí

Lionel Messi má za sebou nyní úspěšnou premiéru také v rámci Major League Soccer. V dresu Interu Miami poprvé od svého příchodu zasáhl do utkání americké ligy, a přestože byl nasazen pouze na závěrečnou půlhodinu, stihl se hvězdný Argentinec blýsknout premiérovou trefou. (video níže)

Po dobytí League cupu a postupu do finále U.S. Open cupu přišla na řadu zpátky nejvyšší americká liga, ve které zůstávalo Inter Miami nadále poslední v tabulce. Ani to už však po Messiho debutu neplatí. Jeho celek si připsal vítězství na půdě New York Red Bulls a po zisku 3 bodů se odlepil ode dna.
Do vedení poslal floridský celek ve 37. minutě Diego Gomez.

V 60. minutě naskočili do hry za vítězného stavu 1:0 také Messi s Busquetsem. Hvězdný Argentinec pak nezklamal fanoušky ani v devátém utkání za sebou, když v 89. minutě režíroval parádní gólovou akci.

➡️Ronaldova brilantní patička i první hattrick sezony! Takto stylově vysunul Maného, pak sám 3x udeřil

Alba nejprve přihrál svému staronovému parťákovi akrobatickým způsobem, Messi pak předvedl parádní narážečku s Cremaschim. Miami po výhře 2:0 odjíždělo z New Yorku s 3bodovým ziskem a v tabulce přeskočilo Toronto.Betano nabízí novým uživatelům také 50 spinů ZDARMA a každý den bezplatné zatočení kolem štěstí o další spiny

/**/