Messiho ohromující show opět zachránila Miami! Takto 2x udeřil zpoza vápna, z přímáku vymetl šibenici

Inter Miami se kvalifikoval do čtvrtfinále ligového poháru po divoké přestřelce s Dallasem, kterou musel po 8 gólech rozhodnout až penaltový rozstřel. Hosté v čele s argentinským útočníkem dotahovali dvougólové manko. Messi zachránil svůj tým v závěru nechytatelně kopnutým přímákem.

Leo Messi změnil Inter Miami k nepoznání. Nejhorší celek MLS od příchodu 36letého Argentince ještě neprohrál, nyní se navíc může těšit z postupu mezi 8 nejlepších celků ligového poháru pro prvoligové celky z Ameriky a Mexika.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 


I tentokrát měl největší zásluhu na výhře proti právě argentinský kapitán Miami, který v Americe poprvé okusil atmosféru venkovního prostředí. Messi se v utkání prosadil dvakrát zpoza vápna, nechyboval pak ani při penaltovém rozstřelu. Ve čtvrtfinále se Miami utká s lepším z dvojice Charlotte vs. Houston Dynamo.

Inter Miami se ujal vedení v 6. minutě, když zpoza vápna napřáhl Lionel Messi.
Miami následně v průběhu utkání třikrát inkasovalo. Snížení na rozdíl jedné branky přišlo v 65. minutě, když na konci kombinační akce překonal gólmana Dallasu Benjamin CremaschiMessiho nechytatelný přímák najdeš na druhé straně ->

1 2Next page
/**/