Messiho fantazie ve finále! Nádherná branka, přepsání historie a první titul s Miami

Lionel Messi nepřestává americké fanoušky udivovat. Od svého příchodu se trefil ve všech 7 zápasech. Před jeho příletem Inter Miami znal prakticky jen pachuť prohry, s Messim však zažívá jen výhry. Klub teď navíc slaví první trofej.

Je famózní. Lionel Messi od svého přestupu do Interu Miami změnil atmosféru v klubu o 180 stupňů. 7 zápasů, 7 vítězství, 10 vstřelených branek, 1 trofej.

➡️Čvančara už pálí v Bundeslize! Svůj tým spasil 2 góly, takto si řekl o balon a nekompromisně zavěsil

To je bilance, kterou už se může argentinský mistr světa pyšnit. Ve finále Leagues Cupu proti Nashvillu se totiž opět trefil (video níže) a velkou měrou pomohl klubu k prvního titul.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 350+500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 


Messi otevřel skóre nádhernou akcí ve 23. minutě. Soupeř srovnal krátce po poločase. I přes řadu šancí se už nikomu v základní hrací době nepodařilo vsítit vítěznou branku, a tak přišly na řadu penalty (video níže).

V dramatickém rozstřelu se protočili všichni hráči. V 11. sérii přišla řada také na gólmany. Zatímco gólman Miami proměnil, jeho protějšek už na něj nevyzrál. Miami tak mohli začít slavit svůj první titul v historii. Lionel Messi navíc překonal Daniho Alvese a stal se nejvíc dekorovaným fotbalistou v dějinách (video oslav níže).
Messiho nádherná úvodní branka finále.

Vyrovnání Nashvillu. Dramatické penalty a titulové oslavy na další straně>>>

1 2Next page
/**/