Messiho druhý zápas za Miami je tady! Sleduj ZDARMA přímý přenos

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 

Messi má za sebou povedený debut v novém angažmá. Za Inter Miami v prvním utkání rozhodl o výhře Miami nádherným přímákem, nyní je připraven nastoupit do dalšího utkání, tentokrát podle všeho v základní sestavě. Dívat se můžeš opět zcela zadarmo. (odkaz najdeš vložený níže)

Novinka s názvem League Cup pro týmy americké MLS a mexické Ligy MX je v plném proudu. Inter Miami ve středu v noci čeká druhé utkání skupinové fáze, které sehraje proti Atlantě Utd.
Messi by měl s největší pravděpodobností do zápasu nastoupit už v základní sestavě, a rovnou v roli kapitána. Na toto i další utkání se můžeš dívat i mimo placené kanály. Sázková kancelář Betano totiž svým uživatelům nabízí ZDARMA exkluzivně živé přenosy celé řady sportovních soutěží.

Ani zápas Inter Miami vs. Atlanta Utd. pak není výjimkou. Betano navíc nabízí mnoho benefitů, jako například funkci “Sleduj a sázej,” která umožňuje uzavírat sázky, aniž byste museli opustit obrazovku živého přenosu. Nechybí ani tradiční Super vylepšené kurzy, kdy lze např. v kurzu 3.15 vsadit na příležitost “Messi dá gól a Miami vyhraje“, či třeba příležitost “Messi se prosadí z oblasti mimo pokutové území” v lákavém vylepšeném kurzu 9.25.
Pro nové registrující je teď navíc k bonusu 3000 Kč a 350 Kč  hned po registraci navíc dalších 500 Kč sázka ZDARMA.

—>Sleduj Inter Miami-Atlanda Utd. ŽIVĚ, 26.7. 1:30<—

Sleduj na Betanu ZDARMA přímé přenosy předkol evropských pohárů a dalších soutěží! Kompletní program ZDE.

/**/