Messiho debut za Inter Miami je tady! Fanoušci přeprodávají lístky za šokující ceny

Hvězdný Lionel Messi už před několika dorazil do Miami, kde zanedlouho oficiálně odstartuje novou kapitolu svojí kariéry. Za tamní Inter se má poprvé představit v rámci letního turnaje pro kluby ze Spojených států a Mexika.

Leo Messi se po rodinné dovolené na Bahamách vydal na jižní část Floridy, kde už se za pár dní poprvé představí v dresu Interu Miami, který posílil jako volný hráč po odchodu z Paris Saint-Germain.

Speciální prázdninová akce! Betano nabízí novým sázkařům k bonusu 3000 + 300 Kč hned po registraci také 350 SPINŮ ZDARMA! 


Fanouškům by měl být oficiálně představen spolu se Sergiem Busquetsem již tuto neděli v podvečer (pro Evropany v pondělí brzy ráno), kdy klub pod správou Davida Beckhama a dalších naplánoval s novými akvizicemi uvítací show na stadionu.

Svůj první zápas pak 36letý Argentinec odehraje v Ligovém poháru, novinkou vytvořenou pro týmy americké MLS a mexické Ligy MX. Soutěž vypukne 21. července, a hned v úvodní den se na něm představí i Inter Miami, jenž se jako první střetne s mexickým celkem Cruz Azul. (pokračování níže)
Právě tento duel, který se odehraje na stadionu Interu Miami ‘DRV PNK Stadium‘, se má dle slov jednoho z majitelů Jorgeho Mase nést ve znamení Messiho debutu. Informace zároveň odstartovala horečku mezi tamními fanoušky, kteří chtějí být pochopitelně u debutu argentinského mistra světa přítomni.

➡️Messiho superapartmán jako ze hry GTA! Mrakodrap s garáží v obýváku je unikát

„Očekáváme, že každý zápas bude vyprodaný. Poptávka po vstupenkách se zdesetinásobila. V následujících týdnech budeme zároveň pracovat na zvýšení kapacity stadionu o tři tisíce míst,“ pronesl Jorge Mas na tiskové konferenci. (informace o cenách lístků níže)
Poptávka po lístcích zároveň také značně zahýbala s jejich cenovkou. Už dříve někteří z řad fanoušků začali přeprodávat vstupenky na jakékoliv domácí zápasy Interu i za tísice dolarů.

Cena vstupenek na očekávaný zápas 21. července pak startuje zhruba na 200 dolarech pro sektor na stání. U lístků na sezení už se však fanoušci musí plácnout přes kapsu. Zde podle ticketportálu vstupenky pro poslední řady vyjdou na minimálně 400 dolarů, u prvních řad se pak dostáváme na sumy ve výši několika tisíců dolarů.

Nejdražší vstupenky, pro sedadla prvních řad uprostřed stadionu, sahají až do výše 11 000 dolarů, tedy zhruba 230 000 Kč.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí

/**/