Messiho cesta play-off začíná! Sleduj ZDARMA živý přenos Inter Miami-Orlando City

Lionel Messi v úvodních dvou duelech zazářil nejprve krásným přímákem, poté dvěma góly a asistencí, a dovedl Inter Miami do šestnáctifinále League cupu. Nyní se mu do cesty postaví další tým z Floridy, Orlando City. I tentokrát můžeš sledovat přímý přenos zcela ZDARMA. (link níže)

Novinka s názvem League Cup pro týmy americké MLS a mexické Ligy MX přechází do vyřazovací části, do které se Inter Miami kvalifikoval po výhře nad Cruz Azul (2:1) a Atlantou Utd (4:0).
Na Messiho celek bude v šestnáctfinále turnaje čekat Orlando City, pátý tým východní konference MLS. Favoritem utkání je přesto Miami, které bude hrát i napotřetí na domácí půdě.

➡️Nejnovější inovace ve FIFA 24! EA zdokonaluje kariéru hráče a trenéra, překvapilo obrovskou novinkou

Přímý přenos tohoto utkání hraného ve středu v noci můžeš opět sledovat i mimo placené kanály. Sázková kancelář Betano totiž svým uživatelům nabízí ZDARMA exkluzivně živé přenosy celé řady sportovních soutěží včetně aktuální League cupu.

Sleduj na Betanu ZDARMA přímé přenosy! Kompletní program ZDE.

Betano ovšem nabízí mnoho dalších benefitů. Svým klientům kromě nejširší kurzové nabídky poskytuje další výhody jako MAX kurz, Betano mise o sázky zdarma, funkci BetBuilder, každodenní zatočení Kolem štěstí o free spiny nebo třeba bezplatnou účast v BETANO MASTERU, kde stačí natipovat výsledky české ligy a hrát ZDARMA každý víkend o prize pool 200 000 Kč.

Pro nové registrující je teď navíc k bonusu 3000 Kč a 350 Kč  hned po registraci navíc dalších 500 Kč sázka ZDARMA.

—>Sleduj Inter Miami-Orlando City. ŽIVĚ, 3.8. 2:00<—
/**/