Messi v potyčce! Uruguayec ho zesměšnil i s de Paulem, Leo poslal po zápase jasný vzkaz

Utkání mezi Argentinou a Uruguayí bylo vyhrocené už od úvodního hvizdu.Fanoušci byli svědky hned několika potyček a slovních přestřelek. Z obliga tentokrát nebyl ani Lionel Messi (videa níže).

100 FREE SPINŮ + 350 KČ ZA OVĚŘENÍ ÚČTU PRÁVĚ TEĎ U BETANA

Zápas. kterému nasazení rozhodně nechybělo. Kvalifikační duel mezi Argentinou a Uruguayí zvládli lépe hosté, když svého soka porazili 2:0 a ukončili mu tak 7letou domácí sérii bez prohry. Více než výsledek, ale fanoušci řešili právě zmiňované potyčky.

Konfrontaci se nevyhnul ani Lionel Messi. V 19. minutě po střetu Rodriga de Paula s Mathiasem Oliverem přiběhlo číslo 10 svému parťákovi na pomoc. Vše vyústilo v hromadnou šarvátku. O svůj názor na argentinskou dvojici se podělil zejména Manuel Ugarte, když na de Paula s Messim pořvával: “Jsi Messiho dvorní rozkuřovač.” To navíc doprovodil peprným gestem (Messiho vyjádření pod videi).Things get tense between Argentina and Uruguay
byu/er_primo_der_rafa insoccer


K vyhrocenému průběhu zápasu se posléze vyjádřil také čerstvý vítěz Zlatého míče. ” K některým gestům raději nebudu nic říkat. Uruguay má dobrou generaci mladých hráčů. Chybí jim ale úcta. Měli by se naučit respektu ke starším hráčům. Naše duely byly vždycky intenzivní a tvrdé, ovšem vždy s velkým respektem na obou stranách. To mi dnes chybělo.”

Messi také uznal, že zápas týmu vůbec nesednul. “Necítili jsme se dobře, nemohli jsme najít způsob, jak držet míc. Dokázali nám vštípit jejich hru. Uruguay je fyzický tým, kterému vyhovují protiútoky. Byli tím velmi nebezpeční.”

Pochválil také trenéra Uruguaye Marcela Bielsu. “Bielsův rukopis byl znát. Kam přišel, jeho styl vždy fungoval. Musíme se zvednout a odehrát skvělý zápas proti Brazílii.”

/**/