Messi ukázal charakter! Nečekaným gestem dojal předchozího kapitána Miami

Přišel, viděl a během pouhých 7 zápasů získal s Interem Miami první trofej. Lionel Messi si úspěšně podmaňuje USA. Svými výkony pozvedl celou hru týmu, navrch přidává nádherné góly. Jakožto jeden z nejlepších fotbalistů všech dob však nezapomíná, že i on je pouhý člověk (2 videa níže).

Jako pokropený živou vodou. Lionel Messi je po přestupu z PSG do Interu Miami jako vyměněný. Úsměvy rozdává po svém příletu do USA na všechny strany. Jeho psychická pohoda je znát také na hřišti, kde doposud trápící se tým doslova pozvedl z prachu a drží sérii 7 zápasů, 7 vítězství. To poslední navíc pro klub znamenalo historický první zisk trofeje.

➡️Messiho fantazie ve finále! Nádherná branka, přepsání historie a první titul s Miami

A právě během závěrečného ceremoniálu došlo k momentu dokazujícího, že i když je Lionel Messi celosvětová celebrita s ohromným vlivem, v kabině je to jen prostý člověk, kterému jeho spoluhráči nejsou jedno.

NOVÁ PROMO AKCE! Betano ke startu české ligy dává novým registrujícím 350+500 KČ SÁZKU ZDARMA hned po registraci! 


Těsně před předáním trofeje si zavolal DeAndreho Yedlina, tedy předchozího kapitána týmu, po kterém právě Messi převzal jeho roli. Na úkor úcty a respektu k bývalému kapitánovi Messi Yedlinovi kapitánskou pásku vrátil. Nečekanému gestu hráč nemohl věřit a neskrýval dojetí. Mistr světa však ještě nekončil.

➡️Messiho první tiskovka v USA! Krutá pravda o PSG i vysvětlení neobvyklých gólových oslav

Messi Yedlina totiž také poprosil, aby trofej pro šampiona Leagues Cupu společně donesli mezi ostatní spoluhráče.

/**/