Messi přikládá do kotle! Takto se veřejně rozloučil se Suárezem a opět si rýpnul do vedení Barcelony

Prožili spolu spoustu let, slavili spolu nespočet úspěchů. Teď se Messi musí se svým blízkým přítelem rozloučit. Přichází konec jedné velké éry.

Suárez neodchází jenom z klubu, kde prožil mnoho let. Sbohem musí říct i svým přátelům, se kterými v katalánském velkoklubu strávil svoje nejlepší léta. Úplně nejtěžší pak bylo loučení s jeho největším kamarádem, Lionelem Messim.

Suárezova poslední tiskovka: Vysmál se Bartomeuovi, došlo i na slzy

“Leo ví, co si myslím a já vím, co si myslí on. Jsme dost staří na to, abychom si vzájemně poradili. Leo se cítí divně, kvůli toho, že teď budu navlékat dres rivala, ale na našem vztahu se nic nemění. Všichni ví, jak to mezi sebou máme.” 

Ani pro Messiho se nejedná o lehce stravitelnou situaci. Prostřednictvím sociálních sítích zveřejnil Argentinec slova věnovaná jak jeho příteli, tak vedení Barcelony.
“Už jsem si tak nějak představoval, jaké to bez tebe bude, ale když jsem dnes přišel do šatny, tak mě to fakt vzalo. Bude velmi těžké s tebou nesdílet každý den. A to jak na hřišti, tak mimo něj. Budeš mi moc chybět.

Prožili jsme spolu řadu let, měli jsme spoustu společných přátel, zažili nespočet obědů, večeří. Na žádný z těch dní nikdy nezapomenu.”

Výraz, který ničí fanoušky Barcelony! Messi vypadá jako tělo bez duše

Messi dále vyzdvihl Suárezovu personu i přínos pro klub. Neopomněl si také rýpnout do vedení klubu, jež v posledních měsících čelí kritice nejen z řad fanoušků.
“Bude to pro mě divný pocit vidět tě v jiném dresu, a ještě divnější proti tobě hrát. Zasloužil by sis být oslavován za to, kým jsi: jeden z nejdůležitějších hráčů v historii klubu, který si připsal celou řadu úspěchů, ať už týmových či těch individuálních.

A ne být vyhozen způsobem, jakým to udělali. Pravdou však je, že mě to tady vůbec nepřekvapuje.”

“Přeji ti všechno nejlepší do nové výzvy. Mám tě moc rád. Uvidíme se brzo, kamaráde,” zakončil Messi svůj dopis.

/**/