Messi poprvé promluvil o Ramosovi! Bylo to divné. Čím si Argentince získal?

Lionel Messi promluvil o svém dlouholetém rivalovi. Sergio Ramos byl ještě před pár měsíci nepřítel číslo jedna, dnes je Messiho spoluhráč. Jak se jejich vztah změnil?

Messi a Ramos byli dlouhá léta, zejména ve španělské La Lize, úhlavními rivaly. Jako dva kapitáni svých týmů se však v létě připojili k francouzskému gigantovi z PSG. Zatímco Messi začal hrát v novém působišti pár týdnů po přestupu, 35letý obránce lavíroval se zraněním, které teď konečně doléčil a začal s týmem naplno trénovat. Jeho debut by měl tak přijít v nejbližším čase.

A právě po několika společných trénincích se na Ramosovu adresu vyjádřil Lionel Messi. “Ze začátku to bylo opravdu zvláštní. Po tolika letech, co jsme byli rivaly a kapitáni Barcelony a Realu Madrid, po tolika odehraných El Clásico, po tolika bitvách, co jsme měli na hřišti, jsme se potkali v jednom týmu,” prozradil bez skrupulí Leo.

➡️VIDEO: Šílená minela útočníka Benficy! Takto mohl pohřbít Barcelonu, trenéra poslal do kolen

“Teď už tu ale nic divného není. Je to minulost. Vždy jsme se respektovali bez ohledu na to, jak moc velkými soupeři jsme byli. Mít ho dnes za spoluhráče je velkolepé,” neskrýval své nadšení. “Kousek po kousku se dostává do tempa. Doufáme, že bude co nejdřív na hřišti, protože bude důležitým hráčem v boji o ty největší cíle.”

➡️VIDEO: 37letý Thiago Silva ohromil! Tímto mistrovským zákrokem uchránil Chelsea od tutového gólu Juventusu

“Před přestupem do Paříže jsme se nikdy na takové úrovni nebavili. Znal jsem ho ale dobře, za ty roky jsme se párkrát dali do řeči. Měl jsem také několik španělských spoluhráčů, kteří mi o něm říkali z nároďáku. Teď, když jsme spolu strávili nějaký čas, vidím, že je to skvělý člověk,” potvrdil Messi, že je válečná sekera nadobro zakopána./**/