Messi nebo Ronaldo? Kdepak! Mourinho prozradil, kdo je nejlepší fotbalista

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

José Mourinho trénoval během své kariéry nespočet fotbalistů. V klubech jako Manchester United, Real Madrid, Inter Milán, Chelsea, Barcelona nebo Tottenham měl k dispozici ty největší hvězdy světového fotbalu.

Kdo na něj udělal největší dojem?

Pokud se chceme podívat, kdo z hráčů je pro Josého číslo jedna, musíme se vrátit zpátky v čase do jeho angažmá v La Lize. Řeč ovšem není o Realu Madrid a Cristianu Ronaldovi, nýbrž o jeho jmenovci, který tehdy působil u největšího konkurenta Bílého baletu. Jedná se samozřejmě o Ronalda Luís Nazária de Limu, známého také jako brazilský Ronaldo nebo El Fenomeno.

➡️VIDEO: Brutální útok na rozhodčí! Hráč poslal bezmocnou arbitryni útokem zezadu k zemi

Psal se rok 1996, když se stal Mourinho asistentem hlavního trenéra Barcelona Bobbyho Robsona. A právě brazilské kladivo ho uchvátilo v jeho rozmanité kariéře jako nikdo jiný. Mourinho totiž považuje dvojnásobného mistra světa za toho úplně nejlepšího fotbalistu. (Mourinhovo vysvětlení níže)

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

“Cristiano Ronaldo a Lionel Messi prokazují celou svoji kariéru, každý den po dobu 17 let, že patří k absolutní fotbalové špičce. Pokud bychom se ale bavili čistě o talentu a dovednostech, nikdo nepřekoná Ronalda Nazaria,” má jasno portugalský stratég.

“Když jsem působil v Barceloně po boku Robsona, uvědomil jsem si, že je nejlepší fotbalista, kterého jsem na hřišti viděl působit. Zranění potom přispěly ke komplikacím v jeho kariéře, která mohla být ještě neuvěřitelnější. Ale talent, který tehdy tento 19letý chlapec měl… to bylo něco neskutečného.” (Pokračování níže)

47 gólů za 51 zápasů (všechny jeho góly v Barce níže) -Taková byla statistika brazilského útočníka v jedné jediné sezóně (1996/97), kterou v Barceloně strávil. Tato sezóna pro něj navíc zůstala vůbec nejplodnějším obdobím v celé jeho kariéře, co se vstřelených gólů týče. Po pouhém roce u katalánského velkoklubu však přišel pro mnohé fanoušky dodnes nepochopený přestup do Interu Milán.

“El Fenomeno si zaslouží větší obdiv než Cristiano Ronaldo s Lionelem Messim. V jeho době bylo totiž obtížnější předvádět tak skvostná představení,” vysvětluje Mourinho.

Ronaldo Nazario se bezesporu zařadil mezi nejlepší fotbalisty všech dob, stejně jako bude navždy figurovat v žebříčcích nejlepších kanonýrů. Jeho ohromující životopis obsahuje kromě cenných trofejí také 296 klubových gólů i 62 zářezů v barvách Brazílie.

Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

/**/