Messi a Ronaldo jako chudí příbuzní? Tohle je žebříček TOP 5 nejbohatších fotbalistů

3. místo – Lionel Messi

čisté jmění – 400 000 000 dolarů

Na 3. místě se umístil kapitán argentinské reprezentace a klenot katalánského velkoklubu, celým jménem Lionel Andrés Messi Cuccitini. 33letý argentinský útočník kope celou svojí kariéru za Barcelonu, kde aktuálně každý týden pobírá šílených 650 000 dolarů. Smlouvu s katalánským celkem má do léta příštího roku a očekává se, že před začátkem sezóny 2022/23 bude měnit působiště. 6násobný vítěz Zlatého míče je hlavní tváří značky Adidas. Dále spolupracuje např. se společností Huawei, Master Card nebo Lays.

2. místo – Cristiano Ronaldo

čisté jmění – 460 000 000 dolarů

Před Messim se umístil jeho celokariérový konkurent, Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro. Cristiano momentálně působí již 3. sezónu v Juventusu, kam v roce 2018 přestoupil z Realu Madrid za 138 milionů dolarů. S výplatní páskou je na tom o chlup lépe než hvězdný Argentinec, jelikož si týdně přijde na 663 tisíc euro. 35letý Portugalec se navíc v tomto roce stal prvním fotbalistou (a třetím sportovcem), který během svojí kariéry vydělal 1 miliardu dolarů. Podle Forbes si jen v minulém roce přišel na 105 milionů dolarů (před zdaněním).

160 milionů na vodě! Takhle to vypadá v Ronaldově nové přepychové jachtě

Není žádným tajemstvím, že 5násobný vítěz Ligy mistrů si vydělává více peněz pomocí sociálních sítích než hraním fotbalu. Od roku 2016 má podepsanou smlouvu s Nike a své jméno propůjčuje i dalším značkám, jako například EA SportsEmporio Armani, Nissan, Foot locker a další. Cristiano má svojí vlastní značku spodního prádla, bot a pánských vůní. Do toho všeho ještě provozuje síť “hotelů Cristiana Ronalda”. Nejbohatšího fotbalistu najdeš na poslední straně ->
Previous page 1 2 3Next page
/**/