Messi a Ronaldo jako chudí příbuzní? Tohle je žebříček TOP 5 nejbohatších fotbalistů

Částky ve fotbalovém světě se začínají dostávat na rozum beroucí výše. Každým rokem se dostáváme na šílenější sumy za přestupy, a ani u čísel na výplatních páscích jednotlivých hráčů tomu není jinak. To zapříčiňuje fakt, že jmění fotbalistů mnohdy sahá do výše několika stovek milionů dolarů. Který z fotbalistů je však ten úplně nejbohatší?

5. místo – Neymar

čisté jmění – 185 000 000 dolarů

Celým jménem Neymar da Silva Santos Júnior je 28letý brazilský fotbalista oblékající dres francouzského mistra PSG. Vedení Paris Saint-Germain ho v roce 2017 vykoupilo z Barcelony za rekordních 220 milionů euro. Hvězdný útočník má ve Francii smlouvu do června 2022 a týdně si zde přijde na pohádkových 600 000 euro, čímž je s přehledem nejlépe placeným fotbalistou francouzského celku.

Neymar nedávno ukončil po 15 letech partnerství s firmou Nike. Smlouva, kterou se světoznámou americkou firmou měl, mu dle dostupných zpráv zaručovala 105 milionů dolarů během 11 let a vypršet měla až příští rok. Na prodloužení se však obě strany kvůli finančním podmínkám nedohodly. Hned na to se bývalý útočník katalánského velkoklubu stal novou tváří konkurenční značky Puma. Detaily jeho kontraktu s německou společností však zveřejněny nebyly. 28letý Brazilec dále spolupracuje např. s: Qatar Airways, Red Bull, Gillette, McDonalds a Beats Electronics.4. místo – Zlatan Ibrahimovič

čisté jmění – 190 000 000 dolarů

Na 4. místě se nachází nejznámější švédský fotbalista, fotbalový Chuck Norris. 39letý Švéd bosensko-chorvatského původu za svojí kariéru vystřídal mnoho klubů. Jeho doposud poslední přestupní stanicí se stal AC Milán, kde se vrátil po 8 letech. Již to vypadalo, že Zlatan italský celek na konci sezóny 2019/20 opustí, nakonec však svojí smlouvu o jeden rok prodloužil a pomůže svému týmu v evropských pohárech. V klubu si přijde na necelých 140 000 dolarů týdně.

Zklamaný Depay poprvé promluvil! “Bylo skoro hotovo. Nechci zacházet do detailů, ale…

Švédský útočník dále spolupracuje s firmami jako jsou Nike, Nivea, Microsoft Xbox a další. Pokračování najdeš na další straně ->
1 2 3Next page
/**/