Lukaku otevřeně promluvil proti Chelsea! Tuchel nevidí jeho návrat jako pravděpodobný

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Některé přestupové ságy připomínají spíše cirkusové představení. Zářným příkladem toho je například Romelu Lukaku. Belgický kanonýr se teď pro italský tisk rozpovídal o svém aktuálním zaměstnavateli z Chelsea, ze kterého se na rok vrátil formou hostování do Interu Milán.

Po 6 letech nová sázkovka v Česku! Betano nabízí novým tipérům vstupní bonus 3300 Kč i speciální mise s odměnami. PODROBNOSTI ZDE
Vše začalo v roce 2011, kdy Chelsea vykoupila Lukakua z Anderlechtu za 15 milionů eur. Následovaly 2 roky hostování ve West Bromwichi, přestup z Chelsea do Evertonu za 35 milionů eur, prodej z Evertonu do Manchesteru United za 85 milionů eur a prodej z United do Interu za 74 milionů eur.

V Itálii zaznamenal Lukaku nejlepší období kariéry a stal se jedním z nejlepších útočníku světa. Po dvou sezónách pak Belgičan pocítil, že je připraven znovu na angažmá v Chelsea. S velkou pompou přišel jako nejdražší posila v historii klubu za astronomických 113 milionů eur.

“Přišel jsem sem jako mladík, který se toho měl hodně co učit, a nyní se vracím zkušenější a dospělejší. Fandil jsem Chelsea jako kluk a to, že jsem nyní zpět a pokusím se pomoci vyhrát klubu další trofeje, je skvělý pocit,” prohlásil tehdy sebevědomě a upsal se Blues až do roku 2026.

➡Ronaldo dostal šílenou nabídku! 6 miliard ale odmítl, pak přišla smutná zpráva z Chelsea

Člověku by se mohlo zdát, že se tímto kruh uzavírá a Lukaku konečně našel to, po čem toužil. Opak je však pravdou a po uplynutí jedné jediné sezóny je jeho názor naprosto odlišný. “Největší výzva mé kariéry bude tato sezóny v Interu. Odešel jsem. Byla chyba vracet se do Chelsea,” řekl o svém stávajícím zaměstnavateli z Londýna, zatímco se hihňal na spoluhráče Barrelu a pokračoval.
“Teď jsem šťastný, že můžu nosit dres Interu. Víme, co musíme dělat. Bude to velká výzva. Když jsem byl v Anglii minulou sezónu, uvědomil jsem si, jak důležitý je Inter ve světě. Profil klubu se v mezinárodním měřítku zlepšuje.”

“Milán je nádherné město. I proto jsem si nechal starý byt, když jsem se před rokem stěhoval do Anglie. Moje matka tu neustále jezdila. Já jsem se chtěl také vrátit,” dodal. O Lukakovi se rozhovořil také trenér Chelsea Thomas Tuchel.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

“Vzhledem k tomu, že je jen na hostování, je jeho jeho návrat k nám možný, ale nevím, jestli je to pravděpodobné. Každopádně není to jen o mě. Společně s majiteli jsme každopádně rozhodli, že ho pro nadcházející sezónu necháme jít. Bylo to jeho přání a měl možnost, tak jsme mu to umožnili,” prohlásil během předsezónního turné pro Sky Sports.

/**/