Legendární Seedorf se opřel do Barcelony! Xavi byl měl projevit úctu, s VARem jejich strategie nefunguje

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Barcelona proti Interu neuspěla. Ze dvou utkání Blaugranas vydolovali pouhý jeden bod a s největší pravděpodobností podruhé v řadě nepostoupí do vyřazovací fáze Ligy mistrů. Katalánský gigant navíc svým chováním naštval některé fotbalové legendy.

➡️VIDEO: Piqué katem Barcelony! Takto figuroval u dvou gólů Interu, fanoušci nešetří kritikou

Jablkem sváru se stalo už první utkání na San Siru, ve kterém domácí zvítězili zásluhou Hakana Calhanoglua 1:0. Po několika sporných situacích se totiž Katalánci dožadovali u rozhodčího odpískání faulu, případně i nařízení pokutového kopu. Svou nespokojenost pak přenesli i do médií, kde se během týdne objevilo několik výroků mířených právě na výkon hlavních arbitrů.
“Je to součástí jejich kultury, takže nejsem ani překvapen,” řekl během vysílání na Amazon Prime Italia bývalý nizozemský reprezentant Clarence Seedorf.

“Vždy to dělali a hlavně Xavi. Už jako hráč to měl ve zvyku. Vždy se nahrnuli kolem rozhodčího a stěžovali si úplně na cokoliv, to byla jejich specialita. Vytvořili tím vždy tlak na funkcionáře i rozhodčí,” zavzpomínal na své zkušenosti s hráči Barcy a pokračoval.
“V éře VARu jim však tato strategie moc nefunguje. Xavi by se měl sebrat a projevit trochu úcty a respektu,” opřel se Seedorf bez rozpaků do Katalánců.

“Je to pravda, Barcelona systematicky protestuje na hřišti i mimo něj. Pamatuji si obránce, kteří sprintovali 40 metrů na druhý konec hřiště, jen aby si mohli stěžovat u rozhodčího,” přidal se ke kritice také vítěz treble Diego Milito.

Chci bonus 3000 Kč a 350 Kč hned po registraci!

/**/