Kuriózní situace pro Dúbravku! Pokud chce medaili, musí doufat ve výhru soupeře

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Martin Dúbravka má šanci získat medaili za vítězství Anglického poháru, podmínka k jejímu dosažení je pro něj však opravdu netradiční. Na slovenského gólmana totiž zlatá placka zbyde pouze v případě, že jeho Newcastle ve finále prohraje, v opačném případě se bez ní bude muset obejít.

Finále anglického ligového poháru je naplánováno na 26. února. V závěrečném duelu se střetne ve skvělé formě hrající Newcastle s pětinásobným vítězem soutěže Manchesterem United, kde Dúbravka pobýval poslední měsíce v rámci hostování.
Slovenský gólman odchytal v Carabao Cupu za Rudé ďábly dvě utkání, nyní však bude stát na straně soupeře, neboť se během lednového přestupového okna vrátil zpátky k Magpies.

➡️Tajemství za útratou Chelsea ve výši 611 MILIONŮ €! Takto Blues geniálně obešli Finanční fair-play, UEFA reaguje

Vítězný tým obdrží pro své hráče a trenéry celkem 30 medailí. Manchester United využil během své cesty do finále 25 hráčů, pouze 13 z nich však mají na kontě v soutěži větší počet odehraných minut než slovenský reprezentant. Dúbravka by tak medaili získal i přesto, že se vrátil do dresu Strak.
Naopak v případě triumfu Newcastlu United by na medaili s největší pravděpodobností nedosáhl. Hlavní kouč Eddie Howe během turnaje využil rovněž 25 hráčů, kteří by před Dúbravkou dostali přednost. Zbytek medailí pak jde do rukou členů realizačního týmu, takže by na něj jednoduše nevyšlo.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

 

/**/