Konečně je jasno! Marcelo promluvil na Instagramu o jeho přestupu do Juventusu i éře v Realu Madrid

Fotbalovým světem se šíří poslední týdny zprávy, že madridský obránce Marcelo hodlá změnit působiště. Jeho novým domovem by se podle spekulací měl stát Juventus Turín. 31letý Brazilec by se tak znovu setkal s bývalým parťákem Cristianem Ronaldem.

Tyto zprávy však Marcelo vyvrátil na Instragramovém livestreamu, během něhož diskutoval s bývalým hráčem Realu Madrid Cannavarem.

“Nechci odejít a nemyslím si, že mě Real Madrid prodá. Od příchodu do klubu jsem hrál dobře. Je to dlouhá doba a neuvěřitelný příběh,” komentoval svůj údajný odchod Marcelo.

K zájmu ostatních klubů dodal. “Myslím, že je dobře, když se o mě zajímají další týmy, ale o Juventusu nic nevím.  Je pravda, že něco proběhlo před dvěma lety, mohl jsem podepsat smlouvu. Vážně jsem o tom uvažoval, protože jsme s Cristianem opravdu skvělí parťáci. Nakonec to ale dopadlo tak, že jsem zůstal,” přiznal Marcelo. Třeba ale nakonec tuto dvojici spolu opět uvidíme. Návrat Cristiana Ronalda do Bílého baletu totiž není vyloučen.




Mimo jiné se Marcelo vyjádřil také k některým novým tvářím Realu. Mluvil třeba o Edenu Hazardovi: “Myslím, že Hazard si vedl dobře. Zranění, které utrpěl, je na stejné noze jako předtím. Byla to škoda, ale teď se vrátí. Je to hráč na top úrovni. Rychlost, s jakou dělá různé věci, je jiná než u kohokoliv jiného,” vyjádřil obdiv k hvězdnému Belgičanovi.

AKTUÁLNĚ: Hvězdný trenér pro Newcastle! Podle SkySports mají noví majitelé jasno

“Vinicius má neuvěřitelný dribbling. U něj jde krásně vidět, že hrával futsal. Je neskutečné v jaké rychlosti dokáže mít míč stále přilepený na kopačce.”

“Rodrygo je klidný, opravdu velmi klidný. Připadá mi, jako by hrál fotbal deset let. Je inteligentní. Řekl jsem oběma, aby byli trpělivý, že jejich čas přijde. Teď ale ať nahrávají míč Benzemovi, který má na starosti střílení branek,” řekl Marcelo s úsměvem o mladých nadějích z Brazílie.




/**/