Když Mia Khalifa sestavila Premier League tým snů! Na toto fotbalová historie nezapomene

Dnes už vzpomínková záležitost. Jsou to 3 roky, co se legenda p*rno průmyslu Mia Khalifa rozhodla zveřejnit její sestavu snů anglické ligy. Mezi hlavními hvězdami soutěže figurují také překvapivá jména.

Jedna z nejsledovanějších hvězd portálu p*rnhub skončila s natáčením filmů pro dospělé už v roce 2014. Není žádným tajemstvím, že 30letá Libanonka nejvyšší anglickou soutěž se zájmem sleduje. Je totiž velká fanynka Kladivářů z West Hamu.

1 DEN DO KONCE AKCE! 250 FREE SPINŮ + 300 KČ ihned po registraci

Snová premiéra Votíkové! Takto zazářila luxusními zákroky a s čistým kontem šokovala v derby Arsenal

Tomáše Součka sice v jejím hvězdném výběru nenajdeme, neboť byl v té době čerstvou posilou, mezi jejími vyvolenými se ovšem objevili hned dva jeho parťáci.
“Některé volby v sestavě můžou být pro někoho trochu kontroverzní. Je to proto, že toho o Premier League zase tolik nevím. Každopádně užívám si její sledování náramně,” omluvila se Mia fanouškům předem.

Gólman:

Matt Ryan (Alkmaar tehdy Brighton)

“Abych k vám byla upřímná, zvolila jsem si jej do brány, protože jsem si myslela, že je to Matt Ryan z Atlanty Falcons (jmenovec hrající americký fotbal). Každopádně i přes to je to dobrý chlapík, bohužel v hrozném týmu. I proto s ním sdílím sympatie a vybrala jsem si ho do sestavy.”

Zbytek hvězdné sestavy najdete na dalších stranách>>>1 2 3 4Next page
/**/