Kdo bere v Premier League největší plat? Bale není ani v TOP 5

Nová sezóna Premier League je již v plném proudu. Soutěž okysličilo několik nových fotbalistů, stávající hvězdy zase podepisovali nové kontrakty. Kdo si v Anglii aktuálně přijde na největší balík?

To, kolik si vydělávají jednotlivý hráči v Premier League, není žádným tajemstvím. A i přes koronavirovou pandemii najdeme opravdu výživné výplatní pásky.

10. místo si mezi sebou dělí hned čtveřice hráčů.

10 – Tanguy Ndombele

23letý Francouz ve službách londýnského Tottenhamu si přijde na 200 000 liber týdně. Ndombele přišel do Spurs minulý rok, kdy podepsal smlouvu až do roku 2025.10 – Harry Kane

Dalším jedním z nejlépe placených hráčů je Ndombelův spoluhráč, Harry Kane. Kapitána Tottenhamu trápila minulou sezónu zranění, teď je však v plné síle připraven bojovat o vrchní příčky anglické ligy. Naposledy se blýskl v posledním zápase Spurs proti Southamptonu, když si připsal gól a čtyři asistence. 27letý Angličan má v Londýně smlouvu do léta 2024 a týdně si přijde rovněž na 200 000 liber.

10 – Mohamed Salah

Další, kdo se dostal na hranici dvou set tisíc liber týdně, je Mohamed Salah. 28letý Egypťan má v Liverpoolu podepsanou smlouvu do roku 2023.

10 – Marcus Rashford

Čtveřici uzavírá mladý útočník Rudých ďáblů. Ten se rovněž nachází na hranici 200 000 liber týdně. Teprve 22letý Angličan však část svých peněz věnuje na charitu, ve které se ve velké míře angažuje. Zasloužil se například o to, že stovky tisíc dětí bez rodin po celé Anglii mají školní obědy zadarmo. Nacházel se také mezi řadou fotbalistů, kteří přispívali na pomoc při boji s koronavirem (tehdy se vybralo dohromady zhruba 4 miliony liber). Pokračování žebříčku najdeš na další straně ->
1 2 3 4Next page
/**/