Kai Havertz na odchodu! Supertalent z Německa rozhodl o svém dalším angažmá

Kai Havertz patří mezi ty nejnadějnějších fotbalisty současnosti. Není divu, že o něj jeví zájem ty největší kluby světa. On už se však rozhodl. Kam jeho další kroky povedou?

Záložník Bayeru Leverkusen Kai Havertz je díky skvělým výkonům opravdu horké zboží na přestupovém trhu. Snad každý tým by ho chtěl mít ve svých řadách. Mezi hlavní zájemce patří Chelsea, Bayern Mnichov, Liverpool nebo Manchester United. Německý středopolař je o své budoucnosti rozhodnut. Aspoň to tvrdí televizní stanice Sky Germany.

Mezi hlavní favority patří německý Bayern Mnichov. Sám hráč neskrývá sympatie k bavorskému celku, navíc figuruje i u kouče Dieter Flick jako klíčová postava pro chystanou přestavbu mužstva. Dá se tedy očekávat, že se vedení Bayernu bude snažit 20letého mladíka získat už toto léto.

Problém však může nastat v přestupové sumě. Bayer Leverkusen si svou hlavní oporu cení minimálně na 100 miliónů liber. Je tedy pravděpodobné, že se budou mnichovští snažit poslat na druhou stranu někoho ze svým řad, čímž by se konečná cena mohla o pár desítek milionů srazit.

/**/