Je rozhodnuto! Cristiano Ronaldo už ví, za který klub bude příští sezónu hrát

Spekulacím, které kolovaly poslední dny, je konec. Generální ředitel klubu, Fabio Paratici oznámil, kde bude Cristiano Ronaldo příští sezónu hrát.

Zvěsti o možném Ronaldově odchodu z Itálie začaly ve velké míře kolovat po nezvládnutém dvojutkání Juventusu s Portem, které znamenalo konec Staré dámy v soutěži.

Například hvězda italského fotbalu, Antonio Cassano se nechal slyšet, že koupě slavného Portugalce byla chyba. “Juventus ho koupil, aby jim pomohl vyhrát Ligu mistrů. S ním však hrají ještě hůře než v minulosti hráli,” nešetřil kritikou bývalý fotbalista.

Vše posílil také trenér Realu Madrid, Zinedine Zidane. Ten pro změnu spekulace nevyvrátil a naznačil, že na nich něco zřejmě bude. “Uvidíme, co se v budoucnu stane,” vložil naději do rukou madridských fanoušků.
Teď se však zdá, že veškeré naděje o návratu CR7 jsou ty tam. “Rozhodli jsme si Cristiana Ronalda ponechat. Je to nejlepší hráč planety. Zůstane s námi,” prozradil pro Sky Sports generální ředitel italského celku, Fabio Paratici, což vzápětí potvrdil na svém Twitteru také žurnalista a expert na přestupy, Fabrizio Romano. Zdá se tedy, že Ronaldo dodrží plnou výši kontraktu a zůstane v Juventusu až do roku 2022.

Jediné, co by ještě mohlo převážit misky vah, by byla hráčova touha klub opustit. To se ale s největší pravděpodobností nestane. Ronaldo totiž minulý týden vyslal fanouškům jasný vzkaz:

“Nemůžu se dočkat na další zápasy a výzvy! Na další rekordy a trofeje! Věřte mi, tento příběh ani zdaleka neskončil. Budoucnost je zítřek. Čeká nás ještě hodně vítězství s Juventusem a Portugalskem! Připojte se ke mě na mé cestě! Vyrážíme!” napsal pětinásobný držitel Zlatého míče na sociálních sítích.
/**/