Ibrahimovič se opřel do úrovně Ligue 1! Proč Messi, Mbappé a Neymar nestačí?

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Dres Paris Saint-Germain drezíroval čtyři sezony, poté se odebral do zámořské MLS. Od odchodu Zlatana Ibrahimoviče z francouzské Ligue 1 uplynulo šest let. Švédská legenda nyní s nadsázkou vysvětlila, proč už tamní liga zdaleka není to, co bývala. “Ani Mbappé s Messim a Neymarem vám nepomůže,” domnívá se.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí

Někdejší útočník Barcelony, Manchesteru United či PSG doufá, že se v příštím roce vrátí po téměř roční anabázi zpátky na zelený pažit. S AC Milán po zisku Scudetta prodloužil smlouvu o jeden rok, a stále tak má šanci týmu vypomoct při jarních bojích v evropských pohárech či v obhajobě mistrovského titulu.

➡️VIDEO: Odkrytí korupce ve FIFA! Netflix přichází se snímkem o skandálním pořadatelství MS v Kataru

Zlatan si během své bohaté kariéry vyzkoušel všechny přední evropské ligy, a v nově vydaném rozhovoru se svěřil s pocity, že zrovna francouzská liga se z jeho odchodu nikdy nevzpamatovala. Legendární forvard se s francouzskou metropolí loučil jako vítěz čtyř mistrovských titulů a dalších devíti trofejí. Třikrát byl navíc zvolen klubovým hráčem sezony.
„Od mého odchodu to jde ve Francii od desíti k pěti. Už v ní není co řešit,“ nechal se slyšet třetí nejlepší útočník v historii pařížského velkoklubu. Zlatan stihl za PSG nasbírat 156 gólů během 180 zápasů. Lépe na tom je v historických tabulkách pouze Edinson Cavani a nově Kylian Mbappé.

„Francie mě potřebuje, ale já ji ne. Nepomůže vám ani to, že tam máte Mbappého s Messim a Neymarem. Proč? Protože jste přišli o Boha,“ vysvětlil.

Poté se rozpovídal rovněž o aktuální situaci. Zlatana od dubna trápí přední zkřížený vaz, avšak ani bolavé koleno jej nezastavilo k cestě za ziskem dalšího mistrovského titulu. Fanouškům AC totiž letos splnil slib, když klub po dlouhých 11 letech navrátil na trůn Serie A.
Ani tehdy se ale nechtěl s profesionálním fotbalem nadobro rozloučit: „Mám pro fotbal velkou vášeň. Myslím, že když s fotbalem skončím, bude mi velmi chybět, a rozhodně pak nechci litovat toho, že jsem možná mohl ještě chvíli pokračovat. Takhle to vnímám já.“

„V den, kdy už to nebudu zvládat, chci, aby mí kolegové byli upřímní a řekli mi to narovinu. Poté o tom budu smýšlet jinak. Mám mentalitu nastavenou tak, že když nepracuji dostatečně tvrdě, necítím se dobře. Všechno je to o tom, abyste se postavili sami sobě,“ zakončil svoji řeč 41letý útočník.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

/**/