Hnus nejhrubšího zrna! Absolutní neúcta pohřebáka, který převážel Maradonu

Celý svět oplakává zesnulou argentinskou legendu. Diego Maradona podlehl 25. listopadu srdeční zástavě. To, co udělal člen pohřební služby s jeho rakví pak pobouřilo snad každého fanouška. Fotky, které se zesnulým fotbalistou pořídil okamžitě zaplavily sociální sítě. Rozum nad jeho počínáním zůstává stát.

Neúcta! Tisíce horkokrevných argentinských fanoušků pobouřili členové pohřební služby poté, co si dovolili otevřít Maradonovu rakev a udělali si s jeho mrtvolou selfie.

Na jedné z fotografií byl identifikován Diego Molina, člen pohřební služby, který na fotce dokonce ukazuje palec, zatímco druhou ruku má položenou na Maradonově hlavě. Ten následně umožnil pořídil pořídit fotku minimálně dalším dvěma lidem (foto níže). Vedoucí pohřebního ústavu Sepelios Pinier v Buenos Aires, Diego Picon, tvrdí, že se jednalo o externí pracovníky, kteří fotky pořídili ještě před transportem těla do argentinského prezidentského paláce Casa Rosada.

Co jsi nevěděl o Maradonovi! Kokain na hřišti, zápas s Messim, dárek pro Hamšíka, italská mafie a další…

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Fotky okamžitě vyvolaly ohromné pobouření mnoha fanoušků. “Chci vidět toho tlusťocha, co udělal tu fotku, mrtvého. Chci ho mrtvého. Mrtvého!“ psal jeden z fanoušků na sociálních sítí, a k němu se přidávají další.
/**/